Wspólnie z naszymi lokalnymi dealerami oferujemy pełną gamę finansowania (m.in. zakup gotówkowy, pożyczka, leasing czy wynajem) dostosowaną do potrzeb i możliwości każdego Klienta.

 

Zakup gotówkowy wózków widłowych może w znacznym stopniu obciążać kapitał przedsiębiorstwa, a przez to hamować jego rozwój dlatego jako atrakcyjną i wygodną alternatywę proponujemy leasing operacyjny na bardzo korzystnych warunkach. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą mieć dostęp do nowoczesnych technologii przy niskim nakładzie kapitału własnego. Formalności związane z uzyskaniem leasingu są znacznie prostsze i szybsze niż w przypadku kredytu bankowego a dodatkowo ta forma finansowania nie obciąża zdolności kredytowej korzystającego i pozwala na utrzymanie płynności finansowej.

 

Leasing zapewnia szeroką elastyczność a przede wszystkim korzyści podatkowe. Wszelkie opłaty (wstępna, rata miesięczna, wykupu) stanowią koszt uzyskania przychodu i mogą być kwalifikowane jako wydatek związany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Oczywiście możliwy jest również leasing z opcją pełnego serwisu (Full Service). Taka forma nakłada na leasingodawcę obowiązek zapewnienia ciągłości sprawności sprzętu poprzez zapewnienie pełnej obsługi  serwisowej w trakcie trwania umowy.

Aktualnie przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę leasingu 105% (szczegóły poniżej).

Finansowanie Fabryczne


 


 

Imię i nazwisko lub nazwa firmy
Numer telefonu
Enter Email
Temat rozmowy
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Tel: +48 24 254 92 46

 

Fax: +48 24 285 12 82

 

Bramka GSM: +48 506 232 839

AGROMA POLSAD Sp. z o.o.

 

Siedziba:

99-300 Kutno, ul. Sklęczkowska 42

 

Biuro i magazyn:

99-300 Kutno, ul. Holenderska 14

 

Napisz do nas

dystrybucja@agromapolsad.pl

Skontaktuj się

Poznaj nasze pozostałe firmy

Dealerzy

Centrala Kutno